Dokumenty Kolekcjonerskie

Kupując dokumenty kolekcjonerskie musisz liczyć się z faktem że nie każdy dokument kolekcjonerski jest taki sam. Kupując na przykład dowód kolekcjonerski lub prawo jazdy kolekcjonerskie musisz brać pod uwagę każdy najmniejszy nawet detal który może wskazywać że dokument nie wygląda na autentyczny lub co gorsze na pierwszy rzut oka wygląda na to że coś jest z nim nie tak.

Dokumenty Kolekcjonerskie prawo jazdy

Zamawiając dokument kolekcjonerski zwróć uwagę na kolorystykę, rozdzielczość i ostrość druku, laserowe grawerowanie oraz co najważnejsze hologram. Hologram jest pierwszą rzeczą która zwraca uwagę. Jeżeli hologram nie wygląda autentycznie to nawet nie masz po co zawracać sobie głowy takim dokumentem gdyż taki dokument jest bezużyteczny. Niejednokrotnie zdażało się że osoba posługująca się takim dokumentem za granicą na przykład próbując założyć konto w banku zwyczajnie “wpadła” i po kilku minutach w placówce banku pojawiła się policja. Doskonale znamy wiele tego typu przypadków że człowiek poszedł do banku z dokumentem kolekcjonerskim na własne prawdziwe nazwisko, jednak o marnym hologramie. Pracownik banku wezwał policję która nastepnie ustalila że człowiek jest poszukiwany, a cała historia zakończyła się deportacją na mocy ENA.

Zdarzały się też przypadki kiedy to na przykład w niemczech zawodowy kierowca bez problemu posługiwał się na codzień swoim kolekcjonerskim prawem jazdy do czasu aż nie trafił na kontrolę drogową w której policjantem był Polak w niemieckim mundurze który od razu bez problemu rozpoznał kolekcjonerskie prawo jazdy. Sprawa skończyła się w sądzie a pan kierowca musiał zmenić adres zameszkania i poszukać nowej pracy. Takich historii jest wiele a łączy je jeden wspólny czynnik – dokumenty kolekcjonerskie wykonane po amatorsku.

Poniżej znajdziesz rzetelne firmy produkujące dokumenty kolekcjonerskie które na prawde są warte polecenia.

Dokumenty kolekcjonerskie

DOKUMENTY-PREMIUM.COM

Kolejna ciekawa propozycja to dokumenty-premium.com. Jest to stosunkowo nowa firma i mało kto o niej słyszał jednak jesteśmy przekonani że zmeni się to już niebawem. Firma ta ma w swojej ofercie dość szeroki wachlarz wyboru jeżeli chodzi o dokumenty kolekcjonerskie z różnyc krajów. Jakość wykonania jest na prawde dobra a przy tym cena bardzo konkurencyjna. Tak jak w przypadku firmy opisanej powyżej robią na prawdę dobre hologramy i wydaje nam się że mają tego samego dostawcę hologramów gdyż w obydwu przypadkach hologramy wyglądają tak samo. Ich dokumenty są 1:1 jak prawdzwie i tez posidają wszystkie zabezpeczenia takie jak druk ultrafioletowy, grawerowanie, farbę optycznie zmienną, wypukłości, zdjęcie na “tarce” a jakość druku i odzwierciedlenie kolorystyczne tez nie pozostawia nic do życzenia. Co jednak odróżnia dokumentypremium.com od innych firm to produkcja dokumentów z różnych krajów na zamówienie. Jeżeli nie mają czegoś w ofercie to nie znaczy że nie da się tego kupić. Można u nich kupić na zamówienie dowody osobiste i prawa jazdy z różnych państw europejskich oraz inne dokumenty kolekcjonerskie.

ULTRAPREMIUM-ID.COM

Marka sama w sobie nie przerwanie na polskim rynku od dobrych kilku lat. Ultrapremium-id.com to jakość wykonania dokumentów która jest na prawdę zadowalająca i trudno znaleźć kolekcjonera który jeszcze o nich nie słyszał. Jedynym mankamentem tutaj jest hologram który wydaje się być dość płaski. Jednak nie jest tak też do końca. Chociaż hologram na polskim dowodzie osobistym ma pewne mankamenty, to już na przykład hologram na czeskim dowodzie mieni się kolorami. Było by tu bardzo nie fair wystawiać negatywną ocenę. Gdyby tak chłopaki od Egona Olsena zdecydowali się wykonywać hologram na polskim dowodzie kolekcjonerskim używając takiej samej techniki jak na czeskim to mielibyśmy tutaj do czynienia z prawdziwym majstrsztykiem. Dokumenty kolekcjonerskie od ultrapremium wykonane są na prawdę dokładnie i posiadają wszystkie zabezpieczenia w cenie. Nie ma tutaj mowy o pobieraniu dodatkowych opłat za wypukłości czy farbe optycznie zmienną. Wszystko wliczone jest w cenę i zostaje wykonane na prawdę szybko i fachowo.

DOKUMENCIKI.ONLINE

Ciekawa propozycja dla osób o niskim budrzecie to dokumenciki.online. Dokumeniki online mają dość dobrą ofertę która pomimo wszystko zasługuje na polecenie. Jedyny minus jest taki że ich dokumenty nie posiadają nadruków ultrafioletowych co wiąże się z możliwą wpadką podczas kontroli czy zakładania konta w banku naziemnym. Poza tym wizualnie dokument wygląda na prawdę w porządku. Taki dowód kolekcjonerski może posłużyć do założenia konta na przykład w n26 czy innej tego typu aplikacji i nie prawdą jest to co pisze na innej stronie mówiącej że nie da sie tego zrobić.  Ogólnie całe wrażenie jest na plus a jakość wykonania jest solidna. Sugerowalibyśmy jednak nie używać dokumentów bez dobrego hologramu i nadruków ultrafioletowych do poważniejszych operacji oraz do legtymowania się nimi w trakcie kontroli drogowej, dla własnego bezpieczeństwa. Poza tym nie mamy nic do zarzucenia dokumencikom.online.

Dokumenty kolekcjonerskie

Inne polecane strony:

SZTOSIWO.COM

Sztosiwo.com to nowo powstała sieć z ogłoszeniami. Pamietacie jak swojego czasu ogłaszamy24 wiodło prym wśród portali ogłoszeniowych gdzie można było zareklamować dosłownie wszystko? Jeżeli tak to na pewno spodoba wam się strona sztosiwo.com – ogłoszenia bez cenzury. Jak podaje administracja – portal nie bierze odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników. Choć tych jest jak na razie nie wiele to jednak wyglada na to że sztosiwo staje się miejscem gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak na razie ogłoszenia są w 100% darmowe, wymagana jest jedynie rejestracja aby móc dodać ogłoszenie. Jest to na pewno ciekawa propozycja i sami jesteśmy ciekawi w jakim kierunku pójdzie ten projekt.

One thought on “Dokumenty Kolekcjonerskie – Tutaj znajdziesz zweryfikowane firmy”
  1. Zajebiste info, dzieki wielkie, kupowałem już w kilku sklepach i albo dostałem wała albo plastik marnej jakości

Comments are closed.